Logo

Detska kolicka

Број на оглас: 2991960 | Објавен на: 15.05.2019, 14:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.500 МКД
4.000 МКД

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


Se prodava detska kolicka za poveke info na ovoj broj 078 432 773 Lence.
3500 den

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач