1 / 5
PRESTIGIO PMT 3008_Wi
2.000 МКД
Цената не е фиксна
21.08.2018 22:50

Прилеп / Прилеп

Марка:

Prestigo

Големина на екранот:

7" инчи

Се продава 7 инчен таблет PRESTIGIO PMT 3008_Wi купен е 2015 не е под гаранција.
OS: Android

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

Pavle Risteski
Потврден огласувач
077737743
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам