1 / 3
DVD/Reader Writer za Laptop
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.08.2022 00:52

Аеродром / Скопје

Super Multi DVD Writer
Model GS40N
Proizveden 2013
Prethodno koristen na laptop Dell Precision 4700

- Ponekogash raboti, ponekogash ne

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / CD / DVD / Bluray

Се продава од:

Стефан
Потврден огласувач
075216938
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам