Logo

BMW 320D Coupe 2008 - AutoBERN

Број на оглас: 2994362 | Објавен на: 16.02.2020, 08:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2017

Сила на моторот: 130 kw / 177 ks

Цена: 12.700 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Се продаваBMW 320D Coupe 2008

Од опрема поседува:
- Климатроник
- „Angel Eyes“ Би - ксенон светла
- Полукожни седишта
- Електрика на прозори
- Електрика на ретровизори
- Паркинг сензори
- Греачи на седишта
- Магленки
- Алумински фелни со нови гуми
- Централно далечинско - 2 клуча
- Команди на волан, поседив по висина и длабочина
- Можна замена
- Увоз од Швајцарија, платени сите давачки до регистрација.
НАПОМЕНА: Извршен е голем сервис, променети сите филтри, улје, ланци, буфер шајбна, линест каиш, чистење 6 дизни со ултра звук, чистење на DPF. За сите променети делови имате гаранција од AutoBERN и од сервисот во кој е направен сервисот.

Повелете во AutoBERN Скопје.

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 AutoBERN

Потврден огласувач