Logo

MERCEDES C 200 CDI 2003god

Број на оглас: 2994363 | Објавен на: 17.01.2019, 18:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 200

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 2.999 €
3.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba
ima novi gumi
klimatronik odlicno ladi
aerbeg
tempomat registrirana e do 21 09 2019
i mnogu druga oprema

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 DRAGAN

Потврден огласувач