Logo

Mercedes c 220 dizel

Број на оглас: 2994538 | Објавен на: 07.05.2019, 11:32
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 220

Година: 1993

Гориво: Дизел

Километри: 500000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Жолта

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 70 kw / 95 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


mercedes c 220 obicen dizel so obicen bos reg do 30 01 2020 Mozi zamena za pomalo vozilo so vasa doplata
zvonete samo na 071252040 071252040
071252040 071252040

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  tose

Потврден огласувач