1 / 4
Plac so vikendiche s.Radishani
36.500 €
17.09.2022 12:31

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

34 m²

Број на соби:

1

Греење:

Нема

Наместена:

Не

Plac ovostarnik 1508 m2 so vikendiche okolu 34m2.Na pat za Pobozje mesto vikano Lopusnik. Opstina Chucer Sandevo.opcija za dovod na voda i struja na okolu 100m od placot.
Kompletna dokumentacija so imoten list !!!
Na 500 metri od posledna57 ka.so pristapen pat.
Info: Makedonka
+389 75 964 690;
+389 75 964 690;
+389 75 964 690;

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Lazar
Потврден огласувач
075666587
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам