Logo

SONY TJUNER ST S 390

Број на оглас: 2995037 | Објавен на: 18.03.2019, 21:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Останато

Вид на оглас: Се продава


tjunerot e so RDS funkcionira bez prekorno mnogu dobro socuvan cenata e fiksna

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Djimi

Потврден огласувач