Logo

Bandasi so gumi 205/55/16 (4×100)

Број на оглас: 2995516 | Објавен на: 17.02.2019, 09:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 180 €
200 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


4 Bandasi so letni gumi 205/55/16 (4×100)

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 zoran

Потврден огласувач