Logo

Arduino Uno

Број на оглас: 2995599 | Објавен на: 20.02.2019, 13:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Електроника

Вид на оглас: Се продава


Arduino Uno kontroler CH340,
Licno prezemanje ili prakjam po kargo

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 ***

Потврден огласувач