Logo

Се продава или издава дуќан

Број на оглас: 2996549 | Објавен на: 08.05.2019, 08:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 40 m²

Греење: Друго

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се продава


40m2 + 40m2

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач