Logo

ВАРИОЛАЈТ ЗАВЕСИ - НОВИ НЕМОНТИРАНИ

Број на оглас: 2997859 | Објавен на: 30.03.2019, 19:17
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Вариолајт

Вид на оглас: Се продава


Нови немонтирани вариолајт завеси,комплет со механизми, боја светло розе со димензии - ширина:
250 см
220 см
120 см
100 см
висина на завесите од 220 - 260 см
ширина на лентите 11,5 см
се продаваат заради селидба
Цената е многу поволна
КОНТАКТ ЛИЦЕ АНЧЕ,
ИСКЛУЧИВО НА
078 221 818
078 221 818
078 221 818

  Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

  Vasko

Потврден огласувач