Logo

USB Volt Amper Metar

Број на оглас: 2998219 | Објавен на: 07.02.2019, 20:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Останато

Вид на оглас: Се продава


USB merac na napon i struja so 2 porti za mobilni telefoni i aparati sto se napojuvaat preku USB.

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Bojan Velevski

Потврден огласувач