Logo

Se prodavaat povekje telefoni

Број на оглас: 2998295 | Објавен на: 19.08.2019, 11:15
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Samsung

Модел: разно

Боја: White

Интерна меморија: 4 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 1 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Ispravni

  Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

  Kire

Потврден огласувач