Logo

Peugeot Partner

Број на оглас: 2998517 | Објавен на: 19.01.2019, 21:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: Partner

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 3.150 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e dobra sostojba, moze i zamena.za pomalo vozilo ili vespa so vasa do plata nema klima

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Robert

Потврден огласувач