Logo

Se prodava Ford fokus 1.6 /110 ks

Број на оглас: 2998729 | Објавен на: 20.02.2019, 20:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 95 kw / 129 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Ford Fokus 2005 god.1.6 hdi 110ks.registrirano do 05.07.2019 god.vo odlicna sostojba.

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач