Logo

Стан ЛУКСУЗЕН 110м2

Број на оглас: 3000673 | Објавен на: 04.07.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 5

Квадратура: 110 m²

Греење: Друго

Спрат: 6 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Полу наместен

Лифт: Да

Година на градба: 1983

Година на реновирање: 2016

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 3 Паркинг места

Ориентација: Југ

Адреса: Партизанска

Цена: 65.000 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава стан комплетно реновиран ЛУКСУЗЕН (корисна површина со балкон 110м2) со сопствено парно
-НОВА инсталација за струја
-Парно на пелети (сопствено)
-Дневна, трпезарија и кујна заедно (отворен простор)
-Нова дограма PVC REHAU GENEO со дупли термопан стакла
-Спална соба со гардеробер соба во неа
-2 детски соби
-просторија посебна (котлара)
-машинска соба (бојлер, машина за пеерење и машина на сушење)
-купатило со туш кабина
-голем балкон на југ
-визба 5m2
ЕНЕРГЕТСКИ ЕФИКАСЕН


  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Tome

Потврден огласувач