Logo

Потхранувачки крем против брчки со арган - 150 ml

Број на оглас: 3001002 | Објавен на: 27.02.2020, 14:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Нега на лице

Вид на оглас: Се продава


Потхранувачки крем против брчки со Арган - 150ml
За сува и кожа склона кон брчки и иритации!
Состав: арганово масло, масло од шеа, витамин Е и Д-пантенол
Намена: обезбедува балансирано потхранување и хидратација. Ја намалува длабочината на брчките и ги смирува иритациите. Хидратантен крем за сува кожа и за кожа склона кон брчки и иритации. По употреба кожата е мазна, еластична, подмладена и зајакната.
Начин на употреба: се употребува секојдневно, се нанесува секое утро и вечер врз добро исчистено лице.
Код: 86215, Цена: 400 ден.

078 610 765

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Zdravje Ubavina Uspeh

Потврден огласувач