Logo

VW PASSAT 1,9 TDI 105 KS, 2007god.

Број на оглас: 3002159 | Објавен на: 17.01.2019, 17:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 5.000 €
5.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW PASSAT 1,9 TDI 105 KS, 2006godina so najvisoko nivo na oprema za modelot.
EXTRA zacuvano I stegnato vozilo, bez sminka, proverka kade sakate, so realni 170.000 km.
FULL OPREMA, se funkcionira po nea. REGISTRIRANA I SERVISIRANA.
Samo za lugje sto znaat da cenat.

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 ...

Потврден огласувач