Logo

Деловен простор

Број на оглас: 3002784 | Објавен на: 17.07.2019, 10:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продава или изнајмува деловен простор на повеќе локации во Кочани: 2 во строгиот центар (65 м2 и 70м2), 1 кај пазарот (28м2) и 1 во Сиви Дом (114 м2). Сите се во одлична состојба. Подетални инормации на телфонскиот број за контакт. Цена по договор.

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 J. M.

Потврден огласувач