Logo

ДВЕ КУЌИ - ЕДЕН ПЛАЦ ВО ЦЕНТАРОТ НА ГРАДОТ

Број на оглас: 3002825 | Објавен на: 23.03.2019, 00:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 10

Квадратура: 300 m²

Број на спратови: 1 спрат

Греење: Дрва

Дворна површина: 1040 m²

Тип на домот: Останато

Состојба: Стара

Опрема: Наместен

Година на градба: 1974

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Гаража

Ориентација: Исток

Адреса: Марксова 91; Марксова 93

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат две куќи на улица Марксова бр 91 и бр 93 со вкупна површина од 1040м2. На плацот има две куќи и еден деловен објект и излезот на главната улица е широк 15 метри. Местото е поволно за новоградба.
Цена по договор

Телефони за контакт
075/376 947
078/601 549

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач