Logo

KRATOK PRESTOJ /DNEVEN PRESTOJ/ SHORT STAY.

Број на оглас: 3003028 | Објавен на: 17.08.2019, 15:37
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 1

Квадратура: 36 m²

Греење: Централно

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Година на градба: 2017

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Адреса: Методија Шаторов- Шарло

Цена: 700 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Iznajmuvam stan za kratok prestoj ,vo aerodrom kaj sveti ilija crkvata. Nov nevselen, namesten so klima.
3h 700 den.
Nokjevanje 1000 den.
24h -1200 den.
Moze po dogovor nedela dve po vasa zelba, cena po dogovor.
-Dneven prestoj-Дневен престој-Kratok prestoj-Краток престој-

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  kire

Потврден огласувач