Logo

Mebel Lazovski kompjuterska masa

Број на оглас: 3003072 | Објавен на: 26.08.2019, 17:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Компјутерски маси

Вид на оглас: Се продава


Izrabotuvame kompjuterski masi po naracka . Primer ovaa kompjuterska masa 110 x 55 cm cini 2500 den .

 Скопје    Општина:Автокоманда

Прати Е-Маил

 Stevce

Потврден огласувач