Logo

Se prodava Mercedes A 160

Број на оглас: 3003423 | Објавен на: 16.01.2020, 14:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: A 160

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 100000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 75 kw / 102 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedes A klasa 160 na delovi a moze i cela - Kolata e ispravna. Cena za komplet 700evra
BROJ ZA KONTAKT: 078 302 950
BROJ ZA KONTAKT: 078 302 950

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Kristijan

Потврден огласувач