1 / 7
МЛАДИ БАМБУСОВИ САДНИЦИ
260 МКД
28.11.2022 23:02

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

БАМБУСОВИ САДНИЦИ ПО ОДЛИЧНА ЦЕНА ВО ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ. 10 ПАРЧИЊА ЗА 2500 ДЕНАРИ

Категорија: Дом и Градина / Градина / Хортикултура - растенија

Се продава од:

ЗОРАН
Потврден огласувач
072519161
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам