Logo

BUBICA BUBICI NAJCIST ZVUK / БУБИЦА БУБИЦИ

Број на оглас: 3004311 | Објавен на: 30.11.2019, 05:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Останато

Вид на оглас: Се продава


Продавам тотално невидливи бубици за препишување. Проверен квалитет, не се правени од мене, сигурни се за употреба, исправни со најчист звук на пазарот!!

Пакетот се состои од:
- 1 ланче кое се става околу вратот
- 2 мали бубици (магнетчиња) за во уво
- магнет за вадење на бубиците од уво
- приклучок за мобилен телефон (ОДГОВАРА НА СИТЕ ТЕЛЕФОНИ, СТАНДАРДЕН 3,5mm КАКО СИТЕ СЛУШАЛКИ)

НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ НА ЗВУК, БЕЗ ПРЕКИНИ!!

Бубиците навлегуваат длабоко во ушната празнина и воопшто не се видливи. Се вадат многу лесно со магнетот од увото, нема ризик да заглават во увото.

Потребни ќе ви бидат само две батерии од по 9V.

ПРАЌАМ ПО КАРГО НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА!!!

ЦЕНА: 1000 ДЕН.
ЦЕНА ЗА 2: ПО 900 ДЕН.
ЦЕНА ЗА 4+: ПО 800 ДЕН.

Продавам и некои делови одделно (само малите магнетчиња, приклучок за телефон).

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач