Logo

Opel corsa c 1.8 TNG

Број на оглас: 3004435 | Објавен на: 21.04.2019, 21:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2005

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 92 kw / 125 ks

Цена: 3.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Opel Corsa C 2005g 1.8 benzin/plin (uste godina I pol garancija) 92kw 125 ks Napraven golem servis na 154.000 km Smenet set rebrast kais, spirali, jabucici, ulje, site filtri idr.. 4 glanc novi gumi all season.. Ima pominato 160.000 km Registrirana do 20.11.2019 folii so atest Oprema: tempomat klimatronik greači na sedišta, retrovizori podesuvanje na volan i sedišta komandi na volan, svetla, retrovizori. Moze proverka kade sakate info na 077554791 ZAMENA samo za e46 benzin

 Валандово

Прати Е-Маил

 Martin

Потврден огласувач