Logo

Продавам сушара

Број на оглас: 3005108 | Објавен на: 04.09.2018, 13:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 €

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машини за сушење

Вид на оглас: Се продава


Се продава сушара за алишта БОШ , малку користена
тел 071 223 944

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 Kiro