Logo

BMW 520D FULL

Број на оглас: 3005753 | Објавен на: 16.08.2019, 09:05
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: BMW

Модел: 520

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 135 kw / 184 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW 520D
KLIMATRONIK
BORD COMPJUTER
TEMPOMAT
START STOP
KSENON
AIR-BAG
SERVO VOLAN
PARKING SENZORI
ALU-BANDASI
NOVI GUMI
REGISTRIRANO CELA GOD+ZELEN KARTON
PARKING SENZORI
SERVISNA KNISKA
KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA I E NAPRAVENA KOMPLETEN SERVIS
TEL
075 646 646

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  MM-AUTO (претпријатие)

Потврден огласувач