Logo

Samsung S8plus neverlock staklo

Број на оглас: 3005838 | Објавен на: 16.05.2019, 10:18
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Samsung

Модел: s8plus

Боја: Black

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 360 €
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


full pack extra sostojba

  Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

  Mobi-Go_ Mobile NEGOTINO

Потврден огласувач