Logo

Se prodava V.W- TOURAN 2003 g.1.9tdi /105ks

Број на оглас: 3006532 | Објавен на: 20.02.2019, 20:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touran

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Цена: 4.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava V.W-TOURAN 1.9tdi od 2003 god.105ks. So mkd.tablici registriran do 05.10.2019 god.vo odlucna sostojba,kompleten servis,xenon svetla

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач