1 / 2
IZDAVAM GARAZI FLATIRON-RAMPA
По Договор
16.12.2020 15:21

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

16 m²

Davam pod kirija Garaza vo Flatiron-Rampa-Kisela Voda
Informacii na 070 518 222

Категорија: Недвижности / Гаражи

Се изнајмува од:

Borce
Потврден огласувач
070518222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам