Logo

NAMESTEN TROSOBEN 55m2 CENTAR- OLIMPISKI BAZEN

Број на оглас: 3007918 | Објавен на: 14.08.2019, 11:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2,5

Квадратура: 55 m²

Греење: Централно

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Северозапад

Адреса: CENTAR -OLIMPISKI BAZEN

Цена: 220 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


SIFRA:17808

Se izdava namesten trosoben stan 55m2 vo Centar, pogoden za 3 lica , na 3- ti kat bez lift, so greenje na struja, spalna so bracen lezaj, kujna mashina za sadovi...

Cena: 220 evra

Kontakt:
075/534-820
077/705-109
02 0351-300
Agencija Doma Dom
www.domadom.mk
info@domadom.mk
MoneyGram-moneytransfer

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Агенција за недвижности ДОМА ДОМ

Потврден огласувач