Logo

Fap 16 16

Број на оглас: 3009030 | Објавен на: 13.06.2019, 15:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Kamionot e vo odlicna sostojba registriran do 05 09 2019god so skoro novi.gumi proizveden 1984god lice za kontak pance 070 647 035 070 647 035 fiksna cena 3000e

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Pance

Потврден огласувач