Logo

Masina za sienje

Број на оглас: 3009705 | Објавен на: 13.11.2019, 15:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.999 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam profesionalna masina za sienje Yakumo DSN-165 vo ispravna sostojba smeneto maslo

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 OLI

Потврден огласувач