Logo

Fiat 500 1.3 jtd 55 kw

Број на оглас: 3011477 | Објавен на: 20.10.2019, 18:38
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Fiat

Модел: 500

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: По Договор
5.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Perva registracia 27.11 2018 do 27.11.2019
Napraven mal servis
Za poveke informaci na
070 721 289

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  Duli

Потврден огласувач