1 / 4
Skuter Yamaha VP 400
3.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.12.2022 09:06

Прилеп / Прилеп

Марка:

Yamaha

Вид:

Скутер

Година:

2010

Модел:

VP 400 Maestro

Километри:

20000

Motorot e kako od salon bez niedno ostetuvajvne.
Ima sportski izduv,sportski vizir se gleda na slikite...Motorot e dosta Ekonomicen i mnogu Brz....
barajte na tel.071242076 (Ima mesto za dogovor okolu Cenata) sega e registriran

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

jane
Потврден огласувач
071242076
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам