Logo

Palto vojnicko JNA Палто војничко ЈНА retro

Број на оглас: 3012795 | Објавен на: 11.09.2018, 22:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Колекционерски предмети

Вид на оглас: Се продава


Palto vojnicko oficersko JNA zelena boja.

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Vlade

Потврден огласувач