Logo

Prodavam delovi za Tamce

Број на оглас: 3012952 | Објавен на: 02.07.2019, 01:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam deferencijal za tamce 2001.
Menjac za tamce.
Sandak za tamce 3m dolzina.
Kontakt: Mile 075 481 432

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Ивона