1 / 2
Se prodava niva/plac3600m2 vo industriska zona
14.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.07.2022 10:57

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

3600 m²

Тип на земјиште:

Градежно

SE PRODAVA NIVA/PLAC VO INDUSTRISKA ZONA POMEGU CIGARNA I SLADARA INF NA MOB 078 415 166

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

plac
Потврден огласувач
078415166
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам