Logo

Se prodava jondza јонџа

Број на оглас: 3013542 | Објавен на: 12.03.2019, 18:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Се продава јонџа Сено 2018god
Цена 10денари од кило фиксна
Балите се од 10 до 15кг
Se prodava jondza Seno
Cena 10denari od kilo fiksna
Balite se od 10 do 15 kg
Tel- 078 983 553

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Peceni Tuli

Потврден огласувач