Logo

VW GOLF 5 PLUS 1,9 TDI 105 KS, 2005god.

Број на оглас: 3014063 | Објавен на: 17.01.2019, 17:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf Plus

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 4.800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 5 Plus so najdobriot motor na VW 1,9TDI so 105 KS, EXTRA zacuvan so najvisoko nivo na oprema, bord kompjuter, tempomat, sistem protiv prolizguvanje I dr. Voziloto e servisirano I registrirano.
Samo za lugje sto znaat da cenat.

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач