1 / 12
ВРЕМЕ Е ДА И ВИЕ УЖИВАТЕ ВО ЗИМЗЕЛЕНИТЕ ДРВЦА
150 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.11.2022 23:13

Карбинци / Штип

Туја-смарагд ................ 45-55см.......150 ден
Туја-смарагд ................ 55-65см.......230 ден
Туја-смарагд ................ 70-80см.......300 ден
Туја-смарагд ................ 100-110см....500 ден
Туја-смарагд...................110-120см.......600 ден
Туја=смарагд ............... 66-75см......250 ден.
Aurea nana...................... 350 и 450 ден.
Туја-златна ................. 60-80см.....350-400 ден.
- = - 80-100см...450 ден.
Туја-Compact ................ 55-65см.....250 ден.
- = - 70-80см...350 ден.
Arow i Stricta juniperus 60-80 sm.........400 den.
Ukrasna grmushka 25-40 см........... 250 ден.
Ukrasna grmushka 15-25 см........... 150 ден
Berberis. 4 lit.saksija............450 den.
Buxsus.....3 lit.saksija.............370 den.
Смарагдот се користи претежно како дрворед-ограда,златната како декорација самостојно а хибридот декорација и дрворед. Blu i indigoto na site nacini. ДЕТАЛНИ ИНФОРМАЦИИ И УПАТСТВА СО „ ТОШЕ “ на тел.моб. 072 263-166. Достав на релација Штип -Велес( или Куманово) -СК и околината на Штип за поголеми количини по договор. Stip i Karbinci besplatna dostava do doma za naracka pogolema od 2.000 den/ ostanatite mesto po dogovor-realnata potrosuvacka na gorivo i patarinata.

Категорија: Дом и Градина / Градина / Хортикултура - растенија

Се продава од:

Тоше
Потврден огласувач
072 263 166
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам