Logo

AUDI A6 2.0 TDI 140 ks. 2005 god..

Број на оглас: 3015577 | Објавен на: 06.10.2019, 23:27
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 6.999 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


AUDI A6 2.0 TDI 140 ks. 2005 god..
So mnogu oprema i mnogu socuvana so plateni site davacki do registracija..

Telefon za kontakt: 071-555-599

  Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

  Delchevo

Потврден огласувач