1 / 2
Кабел
5.000 МКД
Цената не е фиксна
15.09.2018 18:24

Сопиште / Скопје

Продавам bakaren кабел 75 metri (gumen kabel zastita)
Vo ispravna sostojba 7* 2,5 mm licnast

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Sretko
Потврден огласувач
070713149
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам