Logo

LINKSYS EA6300 ruter

Број на оглас: 3016477 | Објавен на: 17.10.2019, 07:27
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 2.300 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Останато

Вид на оглас: Се продава


LINKSYS EA6300 AC1200 dual-band WiFi SMART ruter.
Работи одлично.
Контрола преку мобилен телефон со апликација за android и iOS.
Можност за media и FTP сервер.
USB 3.0 приклучок.
Linksys SmartWiFi софтвер.

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  Vladimir

Потврден огласувач