1 / 9
Profesionalno hortikulturno ureduvanje
222 МКД
Цената не е фиксна
05.12.2022 21:21

Илинден / Скопје

Ureduvanje na vasiot dvor,i po vasa zelba,zimzeleni i sezonski sadnici,izrabotka na trevnici seenje treva ,nivelisanje,postavuvanje busen,izrabotka na fontani,sistemi za navodnuvanje,alpiniumi i sezonski odrzuvanja...

Категорија: Дом и Градина / Градина / Хортикултура - растенија

Се продава од:

Aco
Потврден огласувач
75559233
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам