1 / 9
Ureduvanje na dvorovi
232 МКД
29.11.2022 16:46

Илинден / Скопје

Hortikulturno ureduvanje na dvorovi,izrabotka na fontani,alpiniumi,trevnici,sistemi za navodnuvanje i sezonsko odrzuvanje.

Категорија: Дом и Градина / Градина / Хортикултура - растенија

Се продава од:

Aco
Потврден огласувач
75559233
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам