Logo

SE PRODAVA TRIMER MAC GERMANSKI

Број на оглас: 3016971 | Објавен на: 09.02.2019, 17:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava trimer mac germanski,ispraven potpolno,,tel,,076 477 847......076 477 847...samo na ovaj broj 076 477 847

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Goran Nikolovski

Потврден огласувач