Logo

Mazda 5 2.0 2007 110hp

Број на оглас: 3017184 | Објавен на: 12.01.2019, 18:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mazda

Модел: 5

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: 4.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


За повеке информации јавете се на телефонскиот број.

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Borce

Потврден огласувач